4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Memoriał Krzysztofa Olejnika w Piłce Siatkowej Kobiet

MEMORIAŁ Krzysztofa Olejnika w Piłce Siatkowej kobiet  19.11.2022 Hala OPP w Kołobrzegu ul. Mazowiecka 1

Organizatorzy:
NADLEŚNICTWO GOŚCINO - LASY PAŃSTWOWE
UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI
OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ w KOŁOBRZEGU

Uczestnicy:

SPS-BOX-PRO-VOLLEY PIŁA POWIAT PILSKI
SMS POLICE
UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI

GODZ.10.00 - SMS POLICE - UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI

GODZ.12.30 - SPS-BOX-PRO-VOLLEY PIŁA POWIAT PILSKI - SMS POLICE

GODZ.15.00 - UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI - SPS-BOX-PRO-VOLLEY PIŁA POWIAT PILSKI

Serdecznie zapraszamy do kibicowania.