4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Ostatnie wcielenie w tym roku do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej

14 listopada 2022 r. nastąpiło ostatnie w tym roku wcielenie na szkolenie do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej w całej Polsce. Przedstawiciel WCR w Kołobrzegu był podczas wcielenia kandydatów na żołnierzy w 21 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie. Po 28-dniowym szkoleniu podstawowym, każdy kandydat będzie miał możliwość wziąć udział w 11-mieszięcznym szkoleniu specjalistycznym, po ukończeniu, którego otwiera sobie drogę do zawodowej służby wojskowej.

Po więcej informacji zapraszamy do Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kołobrzegu, ul. Jedności Narodowej 9, tel. 261 223 140

Godziny urzędowania:
poniedziałek w godz. 7:30 - 15:30