Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Już w czwartek Targi EDU DAY

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza wszystkich maturzystów do wzięcia udziału w Targach EDU DAY. Targi odbędą się w czwartek 17 listopada 2022 roku w godzinach od 10.00 do 13:30 w sali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu.

Targi EDY DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnego Środkowego Pomorza. Od grudnia 2015 roku impreza odbywała się już 20-krotnie w 6 miastach Pomorza, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, doradców zawodowych, a przede wszystkim samych uczniów. Podczas minionych edycji zaprezentowało się ponad 50 wystawców, wśród których byli m.in.: przedstawiciele uczelni wyższych, instytucje rynku pracy oraz prywatne przedsiębiorstwa wspierające rozwój i zatrudnienie. Celem Targów jest stworzenie wydarzenia, na którym pojawią się najlepsze szkoły wyższe oraz uczniowie z wszystkich szkół średnich powiatu kołobrzeskiego. Dla maturzystów Targi są niepowtarzalną okazją, by porozmawiać z przedstawicielami uczelni oraz pozyskać informacji na temat nowoczesnych trendów w edukacji i na rynku pracy czy zasięgnąć porad ekspertów, aby obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama