Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Hit kolejki w Kołobrzegu. Sensation Kotwica powalczy o 5 wygraną z rzędu

Po wyjazdowym zwycięstwie z liderem rozgrywek Suzuki 1 Ligi mężczyzn, GKS Tychy, Sensation Kotwica powalczy na własnym parkiecie o piątek zwycięstwo z rzędu.

Przeciwnikiem kołobrzeżan będzie SKS Starogard Gdański. Kociewskie Diabły mają taki sam bilans meczów jak Sensation Kotwica (6-2). Sobotni mecz będzie jednym z hitów 9.kolejki 1 Ligi.

Czarodzieje po raz pierwszy w tym sezonie powinni zagrać w pełnym składzie. Do gry wróci środkowy kołobrzeżan, Szymon Długosz.

Trwa przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki można nabyć w biurze klubu w godzinach od 10 do 15. Sprzedaż stacjonarna trwa do czwartku.
Istnieje możliwość zakupienia biletów online: https://bkb.pl/84602-a475c (przy wejściu nie trzeba mieć wydrukowanego biletu)
Ceny biletów w przedsprzedaży to 10 zł ulgowy i 20 zł normalny.
W dniu meczu, bilety kupione online oraz w kasach będą kosztowały 15 i 25 zł

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama