4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Na początek rundy rewanżowej czeka nas mecz ze Stomilem

Zakończyła się pierwsza część sezonu w eWinner 2.Lidze, po której na pierwszym miejscy jest Kotwica. W tym roku zespoły rozegrają jeszcze dwie kolejki ze zmagań rewanżowych. Na początek kołobrzeżanie zmierzą się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. Pierwsze spotkanie tych ekip w lipcu zakończyło się remisem 0:0. Po całej rundzie obie ekipy należą do ligowej czołówki. Kotwica jest pierwsza, a Stomil zajmuje szóste miejsce. Ostatnio obie ekipy notują odmienne szczęście. Kołobrzeżanie nie wygrali od trzech spotkań (porażka i dwa remisy). W tych pojedynkach nasza ekipa zdobyła zaledwie jednego gola. Rywal z Olsztyna wygrał trzy ostatnie spotkania, wszystkie były rozstrzygnięte na korzyść Stomilu w doliczonym czasie gry. Za grę ofensywną tej drużyny odpowiadają Jakub Teclaw (8goli), Piotr Kurbiel (5 goli) i Karol Zwir (4gole). Ta trójka zdobyła ponad połowę goli ekipy olsztyńskiej w dotychczasowych spotkaniach. Świetnie dyryguje zespołem Japończyk Shun Shibata. Kołobrzeżanie będą chcieli się przełamać po ostatnich niepowodzeniach. Przewaga Kotwicy nad drugą w tabeli Polonią Warszawa stopniała do trzech punktów. Aby utrzymać dystans podopieczni Marcina Płuski powinni to spotkanie wygrać. Do Olsztyna wybiera się także kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców Kotwicy.

Mecz rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 18:15 w Olsztynie.

Transmisję live przeprowadzi TVP Sport i Pilot Wp.