Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Na początek rundy rewanżowej czeka nas mecz ze Stomilem

Zakończyła się pierwsza część sezonu w eWinner 2.Lidze, po której na pierwszym miejscy jest Kotwica. W tym roku zespoły rozegrają jeszcze dwie kolejki ze zmagań rewanżowych. Na początek kołobrzeżanie zmierzą się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. Pierwsze spotkanie tych ekip w lipcu zakończyło się remisem 0:0. Po całej rundzie obie ekipy należą do ligowej czołówki. Kotwica jest pierwsza, a Stomil zajmuje szóste miejsce. Ostatnio obie ekipy notują odmienne szczęście. Kołobrzeżanie nie wygrali od trzech spotkań (porażka i dwa remisy). W tych pojedynkach nasza ekipa zdobyła zaledwie jednego gola. Rywal z Olsztyna wygrał trzy ostatnie spotkania, wszystkie były rozstrzygnięte na korzyść Stomilu w doliczonym czasie gry. Za grę ofensywną tej drużyny odpowiadają Jakub Teclaw (8goli), Piotr Kurbiel (5 goli) i Karol Zwir (4gole). Ta trójka zdobyła ponad połowę goli ekipy olsztyńskiej w dotychczasowych spotkaniach. Świetnie dyryguje zespołem Japończyk Shun Shibata. Kołobrzeżanie będą chcieli się przełamać po ostatnich niepowodzeniach. Przewaga Kotwicy nad drugą w tabeli Polonią Warszawa stopniała do trzech punktów. Aby utrzymać dystans podopieczni Marcina Płuski powinni to spotkanie wygrać. Do Olsztyna wybiera się także kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców Kotwicy.

Mecz rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 18:15 w Olsztynie.

Transmisję live przeprowadzi TVP Sport i Pilot Wp.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama