26 listopada 2022    |    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
26 listopada 2022
    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester

Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa - Zapraszamy do Portu Jachtowego

Już dziś w sobotę ruszają Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa. W Porcie Jachtowym pokazy dawnego sprzętu rybackiego, gra miejska, kulinarne show Roberta Bochenko, degustacja paprykarza z dorsza oraz koncert szantowy zespołu Trzy Majtki.

SOBOTA Z HISTORIĄ, SZANTĄ I PRZYSMAKIEM

LATARNIA MORSKA:
11.00
Złożenie kwiatów pod pomnikiem kadm. Stanisława Mieszkowskiego I Kapitana Portu Kołobrzeskiego oraz pod ścianą "Zginęli na Morzu"
11.15
GRA MIEJSKA "Szlakiem kołobrzeskiego rybołówstwa" (Regulamin na stronie www.muzeum.kolobrzeg.pl)
PORT JACHTOWY (ul. Warzelnicza):
RYBACKA CHATA – pokaz dawnego sprzętu rybackiego
15.00
Zakończenie gry miejskiej i wręczenie nagród
16.00
KULINARNE SHOW ROBERTA BOCHENKO – pokaz przyrządzania paprykarza z dorsza w wielkiej patelni