1 października 2022    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2022
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Targi zajęć pozalekcyjnych
Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe Vigor, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z.Herberta zapraszają na 1 edycję Kołobrzeskich Targów Zajęć Pozalekcyjnych.

Targi odbędą się 10 września w Hali Milenium od godziny 10:00 do 15:00.

Celem eventu jest zebranie jak największej ilości ofert zajęć pozalekcyjnych oraz zaprezentowanie ich rodzicom i dzieciom.
W trakcie targów będzie można zapoznać się z dokładnym zakresem oraz planem zajęć, a także porozmawiać z organizatorami i instruktorami. Głównym punktem imprezy będą specjalne pokazy oraz występy prezentujące pozalekcyjne atrakcje dla dzieci i młodzieży.

Do udziału w targach zapraszamy szkoły taneczne, stowarzyszenia, kluby sportowe, szkoły językowe, studia wokalne i wszelkie inne instytucje prowadzące zajęcia dla dzieci i młodzieży. Udział w targach zarówno dla wystawców jak i dla odwiedzających jest bezpłatny.

Targi odbędą się pod patronatem Prezydent Miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej.

Zainteresowanych wystawców prosimy o przesyłanie zgłoszeń do wtorku 6 września na adres stowarzyszenie.vigor@gmail.com

Wszelkie dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod numerem telefonu 500 314 757.