Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

1 października 2022    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2022    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Targi zajęć pozalekcyjnych
Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe Vigor, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z.Herberta zapraszają na 1 edycję Kołobrzeskich Targów Zajęć Pozalekcyjnych.
 
Targi odbędą się 10 września w Hali Milenium od godziny 10:00 do 15:00.
 
Celem eventu jest zebranie jak największej ilości ofert zajęć pozalekcyjnych oraz zaprezentowanie ich rodzicom i dzieciom.
W trakcie targów będzie można zapoznać się z dokładnym zakresem oraz planem zajęć, a także porozmawiać z organizatorami i instruktorami. Głównym punktem imprezy będą specjalne pokazy oraz występy prezentujące pozalekcyjne atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 
Do udziału w targach zapraszamy szkoły taneczne, stowarzyszenia, kluby sportowe, szkoły językowe, studia wokalne i wszelkie inne instytucje prowadzące zajęcia dla dzieci i młodzieży. Udział w targach zarówno dla wystawców jak i dla odwiedzających jest bezpłatny.
 
Targi odbędą się pod patronatem Prezydent Miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej.
 
Zainteresowanych wystawców prosimy o przesyłanie zgłoszeń do wtorku 6 września na adres stowarzyszenie.vigor@gmail.com
 
Wszelkie dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod numerem telefonu 500 314 757.
 
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama