1 października 2022    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2022
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Festiwal Rybny w Kołobrzegu

Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska zaprasza na V Festiwal Rybny, który odbędzie się w sobotę 3 września 2022 r. w Porcie Rybackim na ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu. Festiwal łączy kulturę i tradycję z nowoczesnym przemysłem morskim.

Już od godziny 12.00 zapraszamy wszystkich na Targ Rybny oraz stoiska jarmarczne oferujące m.in. tradycyjne i lokalne wyroby gastronomiczne oraz produkty rękodzielnicze.
Chwilę po oficjalnym otwarciu Festiwalu Rybnego o godzinie 14:00 rozpocznie się pierwszy z trzech paneli kulinarnego show wraz z degustacją potraw rybnych, które przygotuje dla Państwa Maciej Jeleń.
Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty z technik łowienia ryb, a także kolorowe animacje dla rodzin z dziećmi.

Festiwal zakończy o godz. 18.00 występ zespołu Jary Oddział Zamknięty.

Festiwal Rybny współorganizowany jest przez Organizację Producentów Ryb „Bałtyk”, Zarząd SRLGD „Morze i Parsęta” oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.
Zapraszamy!