Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

1 października 2022    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2022    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Festiwal Rybny w Kołobrzegu

Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska zaprasza na V Festiwal Rybny, który odbędzie się w sobotę 3 września 2022 r. w Porcie Rybackim na ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu. Festiwal łączy kulturę i tradycję z nowoczesnym przemysłem morskim.

Już od godziny 12.00 zapraszamy wszystkich na Targ Rybny oraz stoiska jarmarczne oferujące m.in. tradycyjne i lokalne wyroby gastronomiczne oraz produkty rękodzielnicze.
Chwilę po oficjalnym otwarciu Festiwalu Rybnego o godzinie 14:00 rozpocznie się pierwszy z trzech paneli kulinarnego show wraz z degustacją potraw rybnych, które przygotuje dla Państwa Maciej Jeleń.
Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty z technik łowienia ryb, a także kolorowe animacje dla rodzin z dziećmi.

Festiwal zakończy o godz. 18.00 występ zespołu Jary Oddział Zamknięty.

Festiwal Rybny współorganizowany jest przez Organizację Producentów Ryb „Bałtyk”, Zarząd SRLGD „Morze i Parsęta” oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama