Light Snow

-0°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2022    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2022    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dzień Rolnika w Sarbi

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z wójtem Gminy Kołobrzeg Włodzimierzem Popiołkiem oraz sołtys Sołectwa Sarbia Wiesławą Bartwanowicz serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu na drugą edycję imprezy integracyjnej pn. „Dzień Rolnika” w Sarbi, która odbedzie się w sobotę 27 sierpnia 2022 roku na boisku sportowym w Sarbi. Początek imprezy o godzinie 14.00. W programie m.in.: gry i zabawy dla dzieci z nagrodami, pokaz maszyn rolniczych, konkursy, stoiska wiejskie, domowe wypieki oraz muzyka na żywo. Imprezę odwiedzi Gang Maluchów. Wstęp wolny!!!

Patronat honorowy nad imprezą objęli starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek. Podobnie, jak w roku ubiegłym, Powiat Kołobrzeski jest współorganizatorem wydarzenia. Zarząd Powiatu na ten cel przeznaczył kwotę 20.000 złotych.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama