Light Snow

3 grudnia 2022
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Dzień Rolnika w Sarbi

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z wójtem Gminy Kołobrzeg Włodzimierzem Popiołkiem oraz sołtys Sołectwa Sarbia Wiesławą Bartwanowicz serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu na drugą edycję imprezy integracyjnej pn. „Dzień Rolnika” w Sarbi, która odbedzie się w sobotę 27 sierpnia 2022 roku na boisku sportowym w Sarbi. Początek imprezy o godzinie 14.00. W programie m.in.: gry i zabawy dla dzieci z nagrodami, pokaz maszyn rolniczych, konkursy, stoiska wiejskie, domowe wypieki oraz muzyka na żywo. Imprezę odwiedzi Gang Maluchów. Wstęp wolny!!!

Patronat honorowy nad imprezą objęli starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek. Podobnie, jak w roku ubiegłym, Powiat Kołobrzeski jest współorganizatorem wydarzenia. Zarząd Powiatu na ten cel przeznaczył kwotę 20.000 złotych.