Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

30 listopada 2023    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
30 listopada 2023    
    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Piknikowy Dzień Otwarty w Hospicjum

26 sierpnia w piątek, w godz. 15:00 - 17:00 odbędzie się w Hospicjum "Piknikowy Dzień Otwarty".

Zapraszamy Rodziny tych Osób, które u nas były i są obecnie. Zachęcamy również Rodziny tych chorych, które rozważają naszą pomoc w formie opieki w Hospicjum stacjonarnym. Hospicjum to też Życie. Szanując stan Chorych staramy się wprowadzić radość z każdego dnia, domową atmosferę i dać możliwość tego, aby nie omijała ich ta część Życia, która jest dostępna dla zdrowych.

Przy grillu, cieście, w obecności gości, pracowników i rodzin chcemy spędzić wspólnie piątkowe popołudnie.
Będzie można porozmawiać o opiece w Hospicjum, posłuchać osób, które miały kogoś z rodziny w naszym domu, zobaczyć pokój przygotowany dla chorego, zapytać o wolontariat.

Zapraszamy do miejsca, w którym Życie nie kończy się w momencie przekroczenia progu ...

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama