5 grudnia 2022    |    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
5 grudnia 2022
    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

Piknikowy Dzień Otwarty w Hospicjum

26 sierpnia w piątek, w godz. 15:00 - 17:00 odbędzie się w Hospicjum "Piknikowy Dzień Otwarty".

Zapraszamy Rodziny tych Osób, które u nas były i są obecnie. Zachęcamy również Rodziny tych chorych, które rozważają naszą pomoc w formie opieki w Hospicjum stacjonarnym. Hospicjum to też Życie. Szanując stan Chorych staramy się wprowadzić radość z każdego dnia, domową atmosferę i dać możliwość tego, aby nie omijała ich ta część Życia, która jest dostępna dla zdrowych.

Przy grillu, cieście, w obecności gości, pracowników i rodzin chcemy spędzić wspólnie piątkowe popołudnie.
Będzie można porozmawiać o opiece w Hospicjum, posłuchać osób, które miały kogoś z rodziny w naszym domu, zobaczyć pokój przygotowany dla chorego, zapytać o wolontariat.

Zapraszamy do miejsca, w którym Życie nie kończy się w momencie przekroczenia progu ...