Clear Sky

17 sierpnia 2022
    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek

Roksana Węgiel  - Roxie wystąpi w Pomerania Fun Park

Już 31 lipca w #PomeraniaFunPark wystąpi Roksana Węgiel - Roxie Młoda Artystka - zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids oraz Eurowizji Junior w 2018 roku - zaśpiewa dla Was swoje największe hity!
Zapraszamy serdecznie do zakupu biletów standardowych i VIP, które uprawniają do całodziennej zabawy w Parku, udziału w koncercie, spotkania z Roksaną , zdjęcia, otrzymania autografu oraz płyty CD!

Ilość biletów VIP jest ograniczona

Park w dniu koncertu czynny 10:00-19:00, koncert odbędzie się o godzinie 16:00, bilet uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji w Parku.