29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Biesiada Łososiowa 2022 w Dygowie

W sobotę 16 lipca 2022 r. odbędzie się kolejna edycja imprezy sportowo-rekreacyjnej Biesiada Łososiowa, organizowanej przez Gminę Dygowo. W ramach Biesiady odbędą się ogólnopolskie zawody wędkarskie. Zgodnie z regulaminem zawody wędkarskie będą przebiegały wzdłuż rz. Parsęta, od Elektrowni w Rościnie do mostu drogowego na ul. Młyńskiej w Kołobrzegu. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest posiadanie karty wędkarskiej, Istnieje również możliwość wykupienia licencji w dniu zawodów ( karta płatnicza). Po raz kolejny odbędą się również zawody sportowe „Gonitwa Łososiowa”. Uczestnicy Gonitwy będą musieli pokonać dystans 22 kilometrów. Trasa zawodów to: kolarstwo, kajak i bieg. Start zawodów 16 lipca 2022 r. godz. 11.30. Spóźnieni mogą się jeszcze zapisać. Po zakończeniu części wędkarskiej i sportowej, rozpocznie się biesiadowanie. W tym roku Biesiada odbędzie się na stadionie sportowym.

Regulamin zawodów wędkarskich i sportowych na stronie: www.ug.dygowo.pl lub www.gminadygowo.pl