19 marca 2024    |    Imieniny: Józef, Bogdan, Marek
    Imieniny: Józef, Bogdan, Marek

Na Dwóch Kółkach: rajd rowerowy Kołobrzeg - Mrzeżyno – Kołobrzeg

9 lipca zapraszamy na rajd rowerowy Kołobrzeg - Mrzeżyno - Kołobrzeg. 42 km po malowniczej trasie Pomorza Zachodniego dla każdego! To propozycja dla miłośników dwóch kółek w każdym wieku, jedziemy piękną trasą VELO BALTICA. Startujemy z Mariny Solnej w Kołobrzegu, jedziemy do Mrzeżyna i wracamy do Kołobrzegu.

Bezpłatne zapisy: https://bit.ly/kołobrzeg-mrzezyno-kołobrzeg lub mailowo rowery@2event.pl

Harmonogram:
•    09:00 zbiórka
•    10:00 start Marina Solna, ul. Warzelnicza 1 Kołobrzeg
•    12:00 rajdowy pit stop (napoje, batony energetyczne), Mrzeżyno, Pomnik Zaślubin z Morzem, ul Marynarska 5
•    12:30 powrót do Kołobrzegu
•    12:00 - 17:00 Miasteczko Rowerowe Pomorza Zachodniego (Marina Solna)

Atrakcje:
•    tor samochodowy na dwa rowery http://energorower.pl/tor-samochodowy-napedzany.../
•    rower wytwarzający bańki mydlane
•    malowanie ekotoreb
•    pamiątkowy medal