Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Zaproszenie na Rajd Rowerowy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu zaprasza na Rajd Rowerowy Wszyscy Kręcimy dla Kołobrzegu - W ramach rywalizacji o "puchar Rowerowej Stolicy Polski"

22 maja 2022 r. Start o godz. 10.00 Miejsce zbiórki: Ul. Śliwińskiego (Stadion im. Sebastiana Karpiniuka)

Trasa: Długość trasy około 32 km
Stadion im Sebastiana Karpiniuka, Arciszewskiego, Dźwirzyno, Sieradowo, Stary Borek, Grzybowo, Wiosenna, Stadion im Sebastiana Karpiniuka.
Trudność trasy - bardzo łatwa.

Zapisy:
Zapisy z podaniem Imienia i Nazwiska proszę przesyłać
SMS-em pod numer telefonu : 608 331 363


Regulamin na stronie www.sport.kolobrzeg.pl

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama