Broken Clouds

2 lipca 2022
    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

lodowisko kołobrzeg

Już w najbliższy piątek zapraszamy wszystkich na długo wyczekiwane otwarcie Lodowiska Milenium w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu. Liczymy że warunki atmosferyczne będą sprzyjające i zaczniemy sezon łyżwowania.

Ruszamy od godziny 10:00 .

Więcej informacji na stronie: www.sport.kolobrzeg.pl

Natomiast w sobotę 4 grudnia w godzinach 15:00 - 18:00 zapraszamy na Mikołajki na Lodowisku Milenium.  Zaplanowaliśmy dla Was różne gry, zabawy i konkursy z Mikołajem. Będzie również gość specjalny oraz dyskoteka z Dj-em.