19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Wyjątkowy koncert, najpiękniejsza muzyka filmowa, znakomici wykonawcy. Wszystko to już 6 listopada. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert: Krzesimir Dębski "Tribute to Komeda" 6.11.2021 (sobota), godz.19.00, sala widowiskowa RCK , ul. Solna 1.
Gra Warsaw Impressione Orchestra/dyryguje Krzesimir Dębski.
Prowadzenie koncertu: Laura Łącz.

Milena Lange/sopran, Damian Wilma/baryton

Bilety: 50 zł (normalny i w dniu koncertu), 40 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK, tel. 94 35 249 49 w.49 oraz na kupbilecik.pl
Sala widowiskowa RCK, ul. Solna 1

Koncert "Tribute to Komeda" to muzyczny hołd złożony Krzysztofowi Komedzie, znakomitemu polskiemu kompozytorowi i muzykowi, przedwcześnie zmarłemu w 1969 roku, twórcy m. in. muzyki do filmów „Nóż w wodzie” (reż. R. Polański, 1962 r.) czy „Dziecko Rosemary” (reż. R. Polański, 1968 r.). Na koncercie usłyszymy  muzykę filmową autorstwa K. Komedy w nowych aranżacjach, m. in. Krzesimira Dębskiego, który będzie również dyrygentem Warsaw Impressione Orchestra, a także utwory do filmów, skomponowane przez innych polskich kompozytorów, przyjaciół K. Komedy. Oprawę wokalną koncertu zapewnią: Milena Lange/sopran i Damian Wilma/baryton. Koncert poprowadzi znana aktorka Laura Łącz.