Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

x

XII RCK PRO JAZZ Festiwal już za 2 tygodnie! W dniach 30.07 -01.08.2021 Kołobrzeg stanie się centrum muzyki jazzowej nad Bałtykiem. W ciągu 3 dni czeka nas aż 12 wydarzeń muzycznych, w tym koncert znakomitego pianisty Leszka Możdżera piano solo. Leszek Możdżer zagra w sobotę 31 lipca o godz. 20.00 w amfiteatrze (ul. Fredry 1). Bilety na koncert kosztują 40 zł i są już od piątku (16 lipca) do nabycia w kasie RCK (ul. Solna 1), w kasie amfiteatru oraz na kupbilecik.pl (w internecie od poniedziałku 19.07.).

Wszystkie pozostałe wydarzenia muzyczne w ramach XII RCK PRO JAZZ Festiwal są bezpłatne. Koncerty będą odbywać się na scenie plenerowej RCK, przy Pomniku Zaślubin, koło Latarni Morskiej, przy Bindażu, na Bulwarze nad Parsętą oraz na dziedzińcu Ratusza.

Leszek Możdżer (1971) kompozytor, pianista jazzowy i producent muzyczny, twórca muzyki filmowej. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w 5 lat. W 1996 roku W 1996 ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. W Kołobrzegu wystąpi pierwszy raz.