29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

cleo ania wyszkoni amfiteatr kołobrzeg

Już dziś w kołobrzeskim amfiteatrze wystąpi Cleo. Środa godzina 20:00 Amfiteatr Kołobrzeg

CLEO - wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka - kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R'n'B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny - Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel "MY SŁOWIANIE", który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się Cyfrową piosenką roku 2014. Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny.

W czwartek na deskach kołobrzeskiego amfiteatru wystąpi z jedynym takim koncertem urodzinowym Ania Wyszkoni 22.07 godzina 20:00

W 2021 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowano szereg wydarzeń, z których najważniejszym elementem jest jubileuszowa trasa koncertowa podsumowująca ćwierć wieku na scenie. Podczas jubileuszowych koncertów nie zabraknie największych przebojów wokalistki: "Czy ten pan i pani", "Biegnij przed siebie", "Wiem, że jesteś tam", "Nie chcę cię obchodzić", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to kochany", "W całość ułożysz mnie", "Oczy szeroko zamknięte", "Księżyc nad Juratą". Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z czołowych polskich gitarzystów, Marka Raduli. Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych polskich wokalistek. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.