29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Po 8 miesięcznej przerwie Cyrk Zalewski powrócił na trasę ze swoim najnowszym programem! W Kołobrzegu wystąpi już 30 czerwca. Przed mieszkańcami miasta tylko 1 spektakl, podczas którego widzowie zobaczą: mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci, niesamowity pokaz wielkiej iluzji, „żelaznego” strong mana, czy znany ze słynnego Cirque du Soleil numer gimnastyczny na bungee! Najmłodsi widzowie mogą liczyć na bliskie spotkanie ze swoimi bohaterami: Shimmer i Shine, Spidermanem i najprawdziwszym dinozaurem...

Najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce powraca do polskich miast i miasteczek z wyjątkowym show zaadresowanym dla widzów od 3 do 103 lat.
W środę 30 lipca odbędzie się w Kołobrzegu jeden dwugodzinny spektakl. Program przedstawienia został skonstruowany tak, aby świetne bawiły się nim trzy pokolenia widzów: dzieci, rodzice i dziadkowie.
- Tęskniliśmy za naszymi widzami. Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową aktywność, 8 miesięcy przerwy to bardzo długi czas. Nie zmarnowaliśmy go  - nowa perspektywa spojrzenia na naszą sztukę, godziny prób, wiele przygotowań – wszystko po to, aby znów bawić i zachwycać goszczących pod naszym namiotem Polaków. Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu  Cyrku Zalewski.
Jak zapewnia, spektakl zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. Cyrkowi akrobaci i sztukmistrze udowodnią w nim, że ograniczenia ludzkiego ciała nie istnieją, a iluzjonistyczne pokazy zatrą granicę między magią a rzeczywistością…. Widzów podczas całego spektaklu będzie zabawiał - znany z polskich i międzynarodowych aren, nagradzany na prestiżowych festiwalach cyrkowych - klaun RiCO.
Blisko dwugodzinne show to niewiarygodne numery, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, mrożące krew w żyłach pokazy i najprawdziwsza magia.
Pod namiotem Cyrku Zalewski wystąpią artyści z Łotwy, Polski, Ukrainy, Chile, Argentyny, Brazylii. Zalewscy od wielu lat bardzo mocno wspierają także młode pokolenie polskich artystów cyrkowych, w tym roku pod kopułą swojego namiotu ponownie będą prezentować artystów - absolwentów Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Kiedy: 30 czerwca (środa) , godz. 17.30,

Gdzie: ul. Myśliwska, Kołobrzeg

W programie:
Duża iluzja - Kamil Zalewski
Pokaz hula hop pod kopułą cyrku - Ernita - Łotwa
Strongman - Denis Ilchenko - Ukraina (NOWOŚĆ)
Gimnastyka na Bungee (NOWOŚĆ) (absolwenci Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku) 3 osoby
Clown RiCO - Polska
Kula Śmierci - Alison Riders - Brazylia, Argentyna, Chile
Żonglerka nogami - Dominika Krystel - Polska - (absolwentka Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
Gimnastyka na sztrabatach - Maciej Najmowicz - Polska (absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
Ekwilibrystyka na krzesłach - Maciej Sokołowski - Polska(absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)