Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

tirlitonki kołobrzeg

Koncert pt. "Całym Sercem" odbędzie się dnia 24.06.2021r. w czwartek, o godzinie 17.30 w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu, ul. Solna 1 - scena plenerowa w wykonaniu dzieci i młodzieży  Międzyszkolnego Zespołu Piosenki i Tańca Tirlitonki z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu

W programie:
 
- Podsumowanie pracy Zespołu "Tirlitonki" za rok szkolny 2020/2021
- Promocja absolwentów zespołu: wokalistek i choreografów
- Powitanie lata
- Podziękowania dla członków zespołu, rodziców i przyjaciół
 
 
Zapraszamy serdecznie
ZPiT Tirlitonki
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama