29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

mrozu kołobrzeg

Anna Mieczkowska, Prezydent Miasta Kołobrzeg zaprasza  na koncert MROZU. Support zespół Kurna Chata. Amfiteatr ( ul. Fredry 1), 19.06.2021 (sobota) o godz. 20.30.

Wstęp wolny (wejściówki), dla niezaszczepionych obowiązuje limit miejsc: 250 osób.
 Osoby zaszczepione  zapraszamy bez limitu.
 Bezpłatne wejściówki dostępne od 10 czerwca (czwartek) w kasie RCK, ul. Solna 1. (limit 2 szt. na 1 osobę).
Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dowód szczepienia, do okazania przy odbiorze wejściówek.

MROZU to producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock’n’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a hity takie jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto”, zna cała Polska. W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który – platynową już – płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Z tego albumu pochodzą takie hity jak: „Rollercoaster”, czy wykonany wspólnie z chórem Sound’n’Grace „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku.
W pracę nad albumem „Zew” poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Płyta pokazała, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczył fanów. Na tej płycie pojawiają się też bardziej osobiste teksty, utwory koncepcyjne, które opisują dziką, momentami mroczną stronę ludzkiej natury.
Ostatni krążek „Aura”, bardzo szybko pokrył się złotem i przyniósł artyście kolejne nominacje do Fryderyków. To właśnie z tego ostatniego albumu pochodzi przebój „Napad”, który pozwolił Mrozowi na muzyczny debiut w kinie, promując film „Na bank się uda”. Ostatni tytułowy singiel „Aura” zagościł na stałe w notowaniach wielu stacji radiowych.
Mrozu w swojej dyskografii udowadnia, że wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy. W jego utworach dostajemy dawkę energii, która nie pozwala usiedzieć w miejscu. Artystę wyróżniają jakościowe bity i melodie, które bardzo łatwo wpadają w ucho i zostają ze słuchaczami na długie miesiące.
Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.

Kurna Chata (support)
Kurna Chata wykonuje muzykę inspirowaną polskim folklorem muzycznym różnych regionów. Ciekawe aranżacje, charakterystyczne brzmienie oraz ekspresja artystyczna sprawiają, że muzyka zespołu odbierana jest przez publiczność żywiołowo i z ogromnym zainteresowaniem. Jego przesłaniem jest zainteresowanie i uwrażliwienie młodego pokolenia na piękno polskiej muzyki ludowej.
Muzyka zespołu Kurna Chata jest przykładem na to, że oryginalna forma aranżacyjna w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem oraz świadomą kreacją w kierunku różnorodności nastrojów muzycznych, może prowadzić do błyskotliwego końcowego efektu artystycznego. Repertuar koncertowy Kurnej Chaty to z jednej strony ciekawe interpretacje tradycyjnych polskich tematów folkowych w stylu wykonawczym „ethno-modern”, a z drugiej strony ocierające się o muzyczno-kabaretowy pastisz, dowcipne utwory inspirowane tekstami z tradycyjnej muzyki ludowej. Połączenie nostalgicznych klimatów tradycyjnych pieśni ludowych z humorystycznymi piosenkami w stylu folk, zapewniają podczas koncertów zespołu Kurna Chata różnorodne i inspirujące przeżycia artystyczne. Zespół koncertuje już od 13 lat.