Light Snow

2°C

Kołobrzeg

9 grudnia 2022    |    Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
9 grudnia 2022    
    Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kotwica kołobrzeg koszykowka

W ramach 28 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmowani będziemy przez 13 w tabeli Deckę Pelplin, która posiada taką samą ilość punktów co Kotwica będąca na 12 miejscu. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w hali Milenium górą byli Czarodzieje z Wydm 80-72. W drużynie z Pelplina występuje aż 6 byłych zawodników Kotwicy. Mowa o kontuzjowanym Marcinie Chudym, Pawle Dzierżaku, Nicku Madrayu, Pawle Pawłowskim oraz Tymonie Szymańskim i Aleksandrze Załuckim, którzy rozpoczynali sezon w Kołobrzegu.
Liderem drużyny z Pelplina jest kapitan Marcin Dutkiewicz, który zdobywa średnio 15 punktów oraz zbiera ponad 5 piłek na mecz. Wspomagany jest przez Nicka Madraya (średnio 14,3 punkty oraz 7,6 zbiórek na mecz), Pawła Dzierżaka (średnio 12,7 punktów, 6,3 asysty na mecz) oraz Pawła Pawłowskiego (średnio 11,8 punktów na mecz). Nie możemy zapominać również o takich zawodnikach jak Bartosz Majewski, Aleksander Załucki oraz Dawid Sączewski.
Patrząc na statystyki pelplinianie, zdobywają średnio 82 punkty na mecz, tracąc ponad 87 punktów. Mocną stroną Decki jest skuteczność rzutów z dystansu. Zajmują oni 3 miejsce w lidze ze skutecznością 34,8%. Równie dobrze radzą sobie na linii rzutów wolnych, zajmując drugie miejsce w lidze pod względem skuteczności. Dużo gorzej wygląda średnia zbiórek na mecz (34,19), która daje im 3 miejsce w lidze od końca. Mecz ten dobędzie 20 marca o godzinie 17:00 i transmitowany będzie na żywo za pośrednictwem strony tvcom.pl.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama