28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

koncert kołobrzeg

Premiera: 25 grudnia 2020 godz. 16.00
wirtualna scena RCK: www.rck.kolobrzeg.eu,  youtube.pl (Regionalne Centrum Kultury), facebook.com/rck.kolobrzeg.eu

Tegoroczne święta będą wyjątkowe pod wieloma względami, również i pod tym, że Regionalne Centrum Kultury będzie gościć w państwa domach, na państwa ekranach podczas Świąt Bożego Narodzenia. Tym samym wszyscy zostaniemy wielką, kulturalną, kołobrzeską rodziną, a nasi lokalni artyści zaproponują nam 12 muzycznych potraw  niczym 12 dań wigilijnych. W programie koncertu w wykonaniu zespołu muzycznego pod kierownictwem Adama „Herbaty” Herbowskiego znajdą się najpiękniejsze polskie kolędy, których można będzie nie tylko wysłuchać, ale nawet zaśpiewać przy domowej choince. Zapraszamy na wyjątkowy, wielopokoleniowy koncert, w programie którego nie zabraknie również „Kołobrzeskiej kolędy”. Premiera koncertu będzie miała miejsce w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia o godz. 16.00, a miejscem spotkania jest nieodmiennie nasza wirtualna scena: rck.kolobrzeg.eu, youtube.pl (Regionalne Centrum Kultury), facebook.com/rck.kolobrzeg.eu.