20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

kopicuszek kołobrzeg

W niedzielę 18 października 2020 o godz. 11.00 w sali widowiskowej RCK zaprezentujemy spektakl „Zielony Kopciuszek” w wykonaniu Teatru Kultureska.

“Zielony Kopciuszek” to spektakl muzyczny dla dzieci, który przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały. Okrutny los skazał Kopciuszka na mieszkanie z macochą i dwójką brzydkich sióstr. Dobra bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Zawsze przecież może liczyć na wsparcie zabawnych przyjaciół – Motylka Emilki i Szczurka Burka. Dzięki nim w spektaklu wszystko potoczy się, jak w bajce – magiczna przemiana w księżniczkę pozwoli Kopciuszkowi dotrzeć na bal, na którym spotka wymarzonego księcia. Zgodnie z treścią bajki o Kopciuszku, czar pryśnie o północy. Dlaczego? Bo królewicz okaże się Księciem von Bałaganem, który nie dba o przyrodę. Kopciuszek nie chce żyć w królestwie, nad którym unosi się smog, a ludzie nie segregują śmieci. Jak odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, rozkochanego w czystej naturze? Wraz z dziećmi Książę będzie poszukiwał odpowiedzi na to pytanie.

Spektakl, dzięki baśniowej atmosferze gwarantuje niezapomniane przeżycia teatralne i efektywną edukację ekologiczną. Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku od lat 3.

Bilety: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury, tel. 94 35 249 49 w. 49

Serdecznie zapraszamy.