23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

celińska kołobrzeg

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.
3.10.2020 (sobota) godz. 19.00, sala widowiskowa RCK
Bilety: 80 zł (normalne), 70 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl
-----------------
Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną aktorką uwielbianą przez publiczność. Ale jest również znaną i bardzo lubianą piosenkarką. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu – na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie.

„Jesienna…” – to niezwykły koncert, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami oraz tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania – na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała się w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne, Artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć wyobraźnią słuchacza m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to od wielu lat gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil.

„Jesienna…” to antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie, pochmurny poranek. Przede wszystkim to przyjaciel, w którego warto się wsłuchać. Zarówno koncert, jak i płyta „Jesienna…” to doskonałe lekarstwo na współczesne rozterki.
Artystce na scenie towarzyszą uznani polscy muzycy:
Wojciech Olszewski – fortepian
Kuba Frydrych – gitary