28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

policja kołobrzeg

Nabór do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Prawie 4.000 zł na start "na rękę" Zgodnie z decyzją Komendanta Głównego Policji z dniem 03 czerwca 2020 roku zostało wznowione przeprowadzanie postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji. W Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu w związku z przejściem na emeryturę funkcjonariuszy, którzy nabyli już prawa emerytalne, wznowiono procedurę naboru do służby. Zainteresowani pracą w Policji  mogą składać dokumenty bezpośrednio w KPP w Kołobrzegu lub e-mailem (szczegóły na stronie internetowej www.zachodniopomorska.policja.gov.pl).

Wymogi, które musi spełniać kandydat:
- obywatelstwo polskie,
- minimum wykształcenie średnie,
- nieposzlakowana opinia,
- bez prawomocnego wyroku sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
- pełnia praw publicznych,
- zdolność fizyczna i psychiczna do służby.

Wynagrodzenie:

- kursant ( podczas 6-miesięcznego kursu podstawowego )  - 2740 zł netto

- policjant ( po ukończeniu kursu podstawowego )              - 3620 zł netto

osoby, które nie ukończyły 26. roku życia:
- kursant ( podczas 6-miesięcznego kursu podstawowego )  - 2960 zł netto
- policjant ( po ukończeniu kursu podstawowego )              - 3940 zł netto
plus dodatek za wysługę lat

Kontakt: KPP Kołobrzeg - tel. 47 78 46 611 lub 612
pok. 213