29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

zieleń kołobrzeg

W celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 w okresie od 16 marca 2020 r. do odwołania Zarząd Miejskiego Zakładu Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o. postanawia co następuje:

- Zamknięte zostaje dla klientów targowisko miejskie przy ul. Trzebiatowskiej,
- Wprowadza się całkowity zakaz bezpośredniej obsługi klientów w siedzibie MZZDiOŚ przy ul. 6 Dywizji Piechoty 60,
- W sprawach pilnych zaleca się klientom MZZDiOŚ kontakt za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@zielen.kolobrzeg.pl oraz zos@zielen.kolobrzeg.pl (w zakresie odbioru odpadów)

lub telefonicznie pod numerami:

- Sekretariat, tel: 94 35 33 230

- Biuro Obsługi Klienta (w zakresie odbioru odpadów), tel: 94 35 33 252 i 94 35 33 254

Wprowadza się maksymalne ograniczenie obsługi klientów w budynku administracji Cmentarza Komunalnego. Obsługiwane będą jedynie osoby zgłaszające pogrzeb i organizujące ceremonię. W biurze mogą znajdować się w tym czasie maks. 2 osoby z zewnątrz.
    Umieszcza się przy wejściu głównym do budynku skrzynkę podawczą na dokumenty, w celu składania pism bez konieczności osobistego kontaktu z pracownikami MZZDiOŚ.
    W przypadku konieczności osobistego przybycia do Spółki przyjście należy poprzedzić kontaktem telefonicznym z Sekretariatem, celem umówienia spotkania.