29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

wodociągi kołobrzeg

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, dot. zagrożenia rozprzestrzeniania się wirusa COVID – 19 (koronawirus) informujemy, że:
od dnia 16.03.2020 r. do odwołania zostaje wstrzymana bezpośrednia obsługa Klientów. Kasa będzie nieczynna. Spółka ogranicza kontakt z Klientami do formy telefonicznej, elektronicznej i listownej.
1.    Petenci mogą kontaktować się ze Spółką telefonicznie lub drogą elektroniczną. Szczegółowy wykaz numerów telefonicznych i e - maili dostępny jest na stronie internetowej spółki www.bip.mwik.kolobrzeg.pl (w zakładce „Dane adresowe”).
2.    Do dyspozycji klientów Spółki pozostaje również tradycyjna metoda listowna na adres:
„Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o., ul. Artyleryjska 3, 78-100 Kołobrzeg.
3.    Zarząd Spółki informuje również, że w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania wstrzymane zostają bezpośrednie odczyty wodomierzy wymagające osobistego wejścia odczytywacza do domu lub lokalu. Odczytywane będą tylko wodomierze zamontowane w studzienkach wodomierzowych lub piwnicach budynków wielolokalowych, których odczyt nie jest związany z osobistym kontaktem odczytywacza z mieszkańcami. W pozostałych przypadkach zostawiane będą informacje z prośbą o podanie stanu wodomierza. W wypadku nie podania stanu wodomierza, wystawiane będą faktury prognozowane na podstawie dotychczasowego zużycia wody w miesiącach poprzednich. Samodzielny odczyt stanu wodomierza można przekazać telefonicznie lub pocztą elektroniczną do Biura Obsługi Klienta.
4.    Zarząd Spółki przypomina, że zapłaty za faktury można dokonywać w Banku PKO S.A.                                                  przy ul. Łopuskiego  w Kołobrzegu, bez opłat prowizyjnych oraz przelewem internetowym na rachunek bankowy podany na fakturze bez wychodzenia z domu. Przypominamy, że każda faktura ma wskazany indywidualny numer konta, na który należy zrobić opłaty.
5.    W dalszej kolejności i w razie potrzeby rozważamy również wprowadzenie pracy rotacyjnej dla pracowników fizycznych oraz świadczenia zdalnej przez pracowników administracji.

Poniżej telefony kontaktowe:
•    Faktury i stan licznika                                              - tel. 94 306 74 02
•    Umowy na dostawę wody i odbiór ścieków             - tel. 94 306 74 07
•    Gospodarka wodomierzowa                                    - tel. 603-501-915
•    Wydanie warunków technicznych                            - tel. 94 306 74 10
•    Laboratorium                                                            - tel. 94 354 89 80
•    Pogotowie wodociągowe                                          - tel. 994
•    Biuro Obsługi Klienta                                                - tel. 94 306 74 27
•    Skrzynka odbiorcza                                                  sekretariat@mwik.kolobrzeg.pl