Broken Clouds

18 kwietnia 2024
    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

zimowisko kołobrzeg

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe 2020, które to w naszym województwie rozpoczną się 10 lutego.  Jest to najwyższa pora  aby zastanowić się nad tym jak ten wolny czas spędzą Wasze dzieci?

Świetnym rozwiązaniem na pewno będzie skorzystanie z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu i zapisanie dziecka  na Zimowisko 2020 na sportowo.

Twoje dziecko będzie tu bezpieczne znajdując się pod opieką doświadczonej kadry. Mając do dyspozycji cały kompleks sportowo-rekreacyjny (basen, lodowisko, mini piłki, hale sportowe) możemy na bieżąco modyfikować program zimowiska, w zależności od bieżących potrzeb naszych podopiecznych, jak również od innych atrakcji dostępnych w mieście .

Koszt uczestnictwa:
•    850 zł brutto (za turnus dziesięciodniowy)
•    450 zł brutto (za turnus pięciodniowy)
•    w przypadku udziału rodzeństwa udzielona zostanie ulga w wysokości 50 zł na każde dziecko.

Zapisy:
•    Uczestnikami zimowiska mogą być dzieci w wieku od 6 do 13 r. życia. zgłoszone na zasadzie dobrowolności przez swoich opiekunów prawnych.
•    Pobrania niezbędnych dokumentów można dokonać osobiście w recepcji Kompleksu Milenium lub na stronie wwww.sport.kolobrzeg.pl
•    Zapisy na zimowisko 2020 r. wraz z opłatą przyjmowane będą najpóźniej do dnia 24.01.2020 r.

W programie zimowiska:
•    Zajęcia na basenie i lodowisku.
•    zajęcia sportowo-rekreacyjne.
•    Zajęcia plastyczne.