28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

wośp kołobrzeg

Na liczne prośby ruchu artystycznego w uzgodnieniu ze współorganizatorami wydarzenia (Urząd Miasta Kołobrzeg, MOSiR, RCK) postanowiliśmy przenieść część artystyczną do Hali Milenium tak jak to było w latach ubiegłych. Pozwoli to wydłużyć koncert finałowy zespołu Raz, Dwa, Trzy (pierwotnie miał się zakończyć przed 20:00, a tak będzie kontynuowany po Światełku do Nieba), w Hali Milenium będzie ciepło i nie musimy martwić się o warunki pogodowe co powinno pozytywnie wpłynąć na frekwencje podczas koncertów. Formę Światełka do Nieba przedstawimy w najbliższym czasie.

Siedziba sztabu czyli miejsce gdzie będzie można pobierać i zdawać puszki również zostało przeniesione do Hali Milenium (salka prasowa na pierwszym piętrze). Sztab będzie czynny w godzinach 10:00 - 20:00 i w tym czasie będzie można pobierać i będzie trzeba zdać puszki.

Kołobrzeski sztab WOŚP przewiduje również licytacje na portalu charytatywni.allegro.pl (będziemy informować o tym w osobnej wiadomość). Start licytacji przewidujemy na dzień 27 grudnia 2019 r. W tym roku zlicytujemy m.in. koszulkę z autografem Grzegorza Krychowiaka i dedykacją Adama Nawałki, piłkę z autografem Grzegorza Krychowiaka, piłkę z autografem Piotra Reissa, piłkę z autografem zawodniczek 1-ligowej AP Kotwicy Kołobrzeg, koszulkę z autografami czołowych zawodników MMA, plastron startowy z zawodów Letniego Grand Prix w Courchevel japońskiego skoczka Naokiego Nakamury, obraz Pani Władysławy Marcinkowskiej - Fedasz. Kołobrzeski sztab wciąż czeka na gadżety, które można przekazywać bezpośrednio do Urzędu Miasta (pokój 114) lub koordynatorom licytacji Agnieszce Klepuszewskiej i Maciejowi Mądrowskiemu (kontakt: https://www.facebook.com/wospkolobrzeg)