29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

jiu-jitsu kołobrzeg

W dniach 23-27.09.2019, w Inter Medical Kołobrzeg, odbędzie się Urology Week 2019 – europejska akcja profilaktyczna, mająca na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na istnienie chorób urologicznych oraz zachęcić społeczeństwo do badań profilaktycznych, a to wszystko pod hasłem "Wczesne wykrycie ratuje życie".

Z tej okazji  w wielu regionach Polski i Europy odbywać się będą Dni Otwarte klinik / szpitali / przychodni, w trakcie których pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji urologicznych.
W Inter Medical Kołobrzeg, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędą się bezpłatne konsultacje urologiczne (w tym badanie usg układu moczowo-płciowego) dla mieszkańców Kołobrzegu i okolic, które przeprowadzą lekarze specjalizujący się w urologii: lek. Marcin Walkowiak (inicjator akcji w naszym regionie) oraz lek. Maciej Głuszko.

W tym roku akcja skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy nigdy wcześniej nie byli badani urologicznie.

Rejestracja  na konsultacje urologiczne rozpoczyna się w dniu 16.09.2019 w Inter Medical –osobiście lub pod nr. 94 713 62 23 wew. 3- ilość osób ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzeniem sportowym w ramach akcji będzie bezpłatne, ogólnodostępne seminarium z brazylijskiego jiu-jitsu, które poprowadzi Karol Stankiewicz (Voodoo Gold Team Ustronie Morskie)-czarny pas bjj. Seminarium odbędzie się w dniu 24.09.2018, w godzinach 18.15-20.00, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim.

Patronat nad akcją Urology Week w Kołobrzegu objęło Polskie Towarzystwo Urologiczne oraz Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska

Szczegóły wydarzeń w Polsce i Europie na stronach: