Rusza III TURA AKCJI ZBIERANIA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH oraz ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO w terminach od 16 września do 22 października 2019 r.
Odpady podlegające zbiórce wystawić należy w dniach wyznaczonych, według harmonogramu odbioru gabarytów, w miejscach gromadzenia odpadów komunalnych do godziny 1000:
a) domy jednorodzinne – w miejscach łatwo dostępnych przy pojemnikach,
b) nieruchomości wielolokalowe – przy wiatach śmietnikowych.
Odbiór gabarytów odbywał się będzie w godzinach od 10.00 do 18.00.W ramach akcji odbierane będą:
- meble (szafy, fotele, krzesła, łóżka, sofy itp.),
- dywany,
- wózki dziecięce,
- rowery,
- sprzęt RTV i AGD dużych rozmiarów (lodówki, pralki, kuchenki, komputery, telewizory itp.),
- opony samochodów osobowych.
Zbiórka gabarytów NIE OBEJMUJE wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych, remontowych i sanitarnych (takich jak: deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe, spłuczki, grzejniki, płytki, wykładziny pcv, rolety), części samochodowych (z wyłączeniem opon samochodów osobowych), ubrań, worków na śmieci lub kartonów z odpadami domowymi.
Rejon |
Nazwa ulicy |
Termin realizacji zbiórki odpadów wielkogabarytowych |
1 |
Bosmańska, Bulwar Zacisze, Chopina, Cicha, Fredry, Kapitańska, Kasprowicza, Kopernika, Korzeniowskiego, Kościuszki, Marynarska, Morska, Obrońców Westerplatte, Partyzantów, Pierwszych Osadników, Portowa, Reja, Reymonta, Rodziewiczówny, Sikorskiego, Spacerowa, Sułkowskiego, Synów Pułku, Towarowa, Wschodnia nr 33, Komandorska, Żeglarska |
16.09.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
2 |
Armii Krajowej od nr 11, Brzozowa, Budowlana, Dubois, Giełdowa od nr 5, Gierczak, Katedralna od nr 27, Łopuskiego nr 30-34, Mariacka, Narutowicza, |
18.09.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
3 |
al. I Armii Wojska Polskiego, Armii Krajowej nr 3-9, Dworcowa, Jagiellońska, Kolejowa, Łopuskiego nr 14-24, Piastowska, pl. 18-go Marca, Pomorska, Solna, |
20.09.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
4 |
Drzymały, Giełdowa nr 1-4 i 12, Graniczna, Katedralna nr 1-10, |
24.09.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
5 |
Bociania, Kaszubska, Koszalińska od nr 31, Łużycka, Myśliwska nr 1-9, |
26.09.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
6 |
Basztowa, Bogusława X, Grochowska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, |
30.09.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
7 |
Bema, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Koniecpolskiego, Rozwadowskiego, Wschodnia do nr 29, Wybickiego, Żółkiewskiego |
02.10.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
8
|
Bydgoska, Gdańska, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Krakowska, Kurpińskiego, Moniuszki, Ogińskiego, Opolska, Paderewskiego, Poznańska, Różyckiego, Starynowska, Szymanowskiego, Tczewska, Warszawska, Wieniawskiego, Wrocławska, Złotowska |
04.10.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
9 |
Akacjowa, Bajeczna, Brzechwy, Bzów, Chełmońskiego, Cisowa, Gierymskich, Głogowa, Jurkiewicza, Kolumba, Korczaka, Kossaka, Krasickiego, Maciejewicza, Makowskiego, Makuszyńskiego, Malczewskiego, Michałowskiego, Miła, Morcinka, Noskowskiego, Obozowa nr 22, Orłowskiego, Pogodna, Skoczylasa, Słowicza, Stankiewicza, Szelburg – Zarembiny, św. Wojciecha, Teligi, Tuwima, Urocza, Wiktorowicza, Witkowice, Witosa, Wyczółkowskiego, Zaruskiego |
08.10.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
10 |
1-go Maja, 6 Dywizji Piechoty, Artyleryjska, Hajduczka, Helsińska, Herbowa, Jedności Narodowej nr 1-8 i 79-90, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica, Kordeckiego, Księcia Warcisława III, Lotnicza, Łopuskiego od nr 40, Marsa, Mazowiecka od nr 35, Oleńki Billewiczówny, Paryska, Radomska, Skrzetuskiego, Szarych Szeregów, Szpitalna, Śliwińskiego, św. Macieja, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wolności, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Ziemi |
10.10.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
11 |
Bałtycka do nr 23, Jasna, Jedności Narodowej nr 13-31i 58-77, Krótka, Kujawska, Matejki, Mazowiecka do nr 34, Obozowa, Rolna, Rybacka, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Toruńska, Wesoła, Wielkopolska, Zygmuntowska, Żurawia |
14.10.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
12 |
Arciszewskiego, Bałtycka od nr 24, Bukowa, Dębowa, Jaśminowa, Jedności Narodowej nr 51-56 i 33-48, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Muszelkowa, Plażowa, Próżna, Różana, Sobieskiego, Sosnowa, Świerkowa, Wczasowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wylotowa |
16.10.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
13 |
Błękitna, Brylantowa, Dąbrówki, Diamentowa, Gryfitów, Jagiełły, Janiska, Kazimierza Wielkiego, Koralowa, Krzywoustego, Łokietka, Mieszka I-go, Perłowa, Rubinowa, Rzemieślnicza, Stańczyka, Szafirowa, Szmaragdowa, Tęczowa, Turkusowa |
18.10.2019 r. od 10:00 do 18:00 |
14 |
Grodzieńska, Krzemieniecka, Lwowska, Magnoliowa, Nowogródzka, Ostrobramska, Pińska, Poleska, Tarnopolska, Wileńska |
22.10.2019 r. od 10:00 do 18:00 |