28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

rekrutacja kołobrzeg

Jedna z największych firm funeralnych (branża pogrzebowa,transport krajowy i międzynarodowy, krematoria, zarządzanie cmentarzami, kamieniarstwo itp. itd.) posiadająca sieć ponad 80 placówek w kluczowych miastach w Polsce, posiadająca ponad 30 letnie doświadczenie w branży, w związku z konsolidacją firmy i dynamicznym rozwojem poszukuje do nowo realizowanej inwestycji w Kołobrzegu personelu o następujących kwalifikacjach:

- 12 osób (pracownik fizyczny - kierowca grabarz) wymagane prawo jazdy kategorii B preferowane osoby z kategorią B i C oraz operatorów koparko-ładowarki. Wykształcenie minimum zawodowe.

- 2 osoby, stanowisko brygadzisty (preferowane wykształcenie średnie prawo jazdy kategorii B), doświadczenie w zarządzaniu zespołem podległych osób będzie dodatkowym atutem.

- 4 osoby do pracy biurowej (obsługa klientów), wykształcenie średnie preferowane wyższe, biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferty CV proszę kierować na adres mail: regrutacjakolobrzeghr@wp.pl do dnia 13 września 2019 r.

Dla osób które zaprosimy po rozmowie kwalifikacyjnej proponujemy:

- pracę w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 450 osób o 30 letnim doświadczeniu na rynku branży pogrzebowej.

- 2 miesięczne szkolenie w jednej z naszych filii na terenie Polski (zakwaterowanie, wyżywienie, dieta + atrakcyjne ponadprzeciętne wynagrodzenie).

- możliwość szybkiego awansu

- podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez cykliczne szklenia

- pełen etat z ponadprzeciętnym wynagrodzeniem plus system premii motywacyjnych i nagrodowych

- stabilna praca z możliwością zmiany miejsca zamieszkania i zatrudnienia na terenie Polski.