23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

tenis kołobrzeg

AKADEMIA SPORTU I REKREACJI KOŁOBRZEG zaprasza dzieci na turniej tenisowy. Turniej jest naturalnym etapem edukacji i sprawdzianu tenisowego dla dzieci uczących się gry w tenisa . Celem jest również  popularyzacja tenisowa wśród dzieci oraz zachęcenie nowych dzieci do rozpoczęcia systematycznej nauki i przygody tenisowej.

Przewidziane są gry dla dzieci grających w kategoriach 8-10 lat i 10 wzwyż. Dokładną kategorię wiekową i poziom gry – zgodny z założeniami programu Tenis 10 organizator ogłosi po zamknięciu listy startowej uczestników przed rozpoczęciem gier. Całość zabawy odbędzie się na zakrytym korcie tenisowym w hotelu Arka MedicalSpa  Kołobrzeg przy ul. Sułkowskiego 11 w Niedzielne 17 Luty 2019r. (kategoria ZIELONA- 10 lat i więcej ) oraz 24 luty 2019r. (kategoria POMARAŃCZOWA- 8/10 lat)) w godzinach 11.00 – 15.00 (ostateczna godzina zakończenia może ulec zmianie- zależne od przebiegu gier i ilości uczestników).

Na każde dziecko czaka pamiątkowy dyplom i medal uczestnictwa a dla najlepszych puchary oraz vouchery na całodzienną bezpłatną zabawę w PARKU ROZRYWKI - POMERANIA FUN PARK. Zapisy przyjmowane są do dnia 16.02.2018r. godz. 20.00 w celu organizacyjnego przygotowania rozgrywek.
Wszelkie informacje można uzyskać pod nr telefonu: 696 154 907 oraz na stronie szkółki tenisowej www.akademiasport.pl