19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

orchidea kołobrzeg

Infuzja tlenowa to innowacyjny zabieg polegający na wtłoczeniu aktywnych składników do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Dzięki temu skóra staje się odżywiona i nawilżona na poziomie komórkowym. Za pomocą bezpośredniej aplikacji odżywczego serum infuzja jest niezwykle skuteczna, a rezultaty widoczne są natychmiast po jej wykonaniu i są długotrwałe.

Efekty zabiegu:
- rozświetlenie skóry
- poprawa elastyczności i napięcia
- dotlenienie
- głębokie nawilżenie
- zmiana owalu twarzy.

Infuzja tlenowa - rewolucja w odmładzaniu i pielęgnacji skóry!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

O r c h i d e a   B e a u t y   Studio Pięknego Ciała
Kołobrzeg ul. Jagiellońska 8/2