29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

rck kołobrzeg

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert Rosalie. 03.11.2018 (sobota) godz. 19:00, sala widowiskowa

Bilety: 15 zł (ulgowe), 20 zł (normalne) do nabycia w kasie RCK
oraz na stronie: http://www.kupbilecik.pl/impreza-30371-koncert.rosalie.kolobrzeg.html

Druga odsłona trasy koncertowej promującej album FLASHBACK! Sezon rozpoczęła od debiutanckiego albumu, który zaowocował świetnymi recenzjami, zwycięstwem w pierwszej edycji plebiscytu Sanki 2018, a także nominacją do nagrody Fryderyka. Latem zagrała m.in. na Open’erze, Audioriver i na czeskim Hip Hop Kempie. Jesienią wraca do klubów by promować Flashback! Rosalie. to obecnie najjaśniej świecąca przedstawicielka R&B w Polsce. Album „Flashback”, na którym znalazły się m.in. produkcje Chloe Martini, Bartka Kruczyńskiego czy Bitaminy, na powrót przyniósł wiarę w rozwój tego gatunku na naszej scenie.

Od stycznia Rosalie. zagrała blisko 50 koncertów, również zagranicą (w takich miejscach jak choćby berlińska Kantine am Berghain czy kultowe A38 w Budapeszcie). W międzyczasie artystka udzieliła się gościnnie na płytach duetu Rasmentalism, Kuby Sojki czy Suwala. Wspólnie ze Stendkiem (autorem pierwszego utworu z „Flashback”) stworzyła również ścieżkę dźwiękową do jesiennego spotu wizerunkowego telewizji TVN.

Po niezwykle owocnym sezonie letnim, jesienią artystka zapowiada przede wszystkim rozwinięcie koncertowej formuły i kilka kolejnych featuringów. Niespodzianka czeka również kolekcjonerów winyli!

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/294701381259145/