29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

pływanie kołobrzeg

Wszystko wskazuje na to, że sztafeta Poza Horyzont: Cross Baltic Challenge zakończy się sukcesem. Znajdujemy się nieco ponad 10 km przed szwedzkim brzegiem. Szacujemy, że dopłyniemy do portu w Kaseberdze około godziny 17:00 lokalnego czasu, osiągając swój cel po 56 godzinach od wypłynięcia z plaży w Kołobrzegu. Hania, Marta, Kasia, Michał, Marcin i Rafał płynęli bez przerwy w godzinnych zmianach, na ten moment pokonali wspólnie około 152 km. Poza Horyzont: Cross Baltic Challenge będzie już za parę godzin pierwszą sztafetą na świecie, która pokonała Bałtyk wpław w bezpośredniej próbie.

Serdecznie zapraszam Państwa do uczestnictwa w uroczystym przywitaniu powracającej sztafety, które odbędzie się w Kołobrzegu, na plaży przy hotelu Arka Medial SPA, jutro, w piątek 27 lipca o godzinie 10:00 rano.

Nadal można śledzić postęp sztafety na specjalnie zaprojektowanej aplikacji: http://bit.ly/pozahoryzontcom

Zapraszam też na naszą stronę na FB gdzie opublikowane są obszerne relacje z przebiegu sztafety: https://www.facebook.com/CrossBalticChallenge2018