29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Już 1 czerwca o godz. 10:00 na kołobrzeskiej plaży rozpocznie się kolejna edycja Familijnego Biegu Śniadaniowego. Celem imprezy jest popularyzacja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, a oprócz biegu towarzyszyć jej będą turnieje i zabawy na plaży. Do udziału w zaproszeni są wszyscy lubiący aktywny wypoczynek. Nie potrzeba specjalnych umiejętności. Nie jest ważny wiek. Nie ma również limitu czasu, a 2 km trasę pokonać można dowolną techniką: biegiem, spacerem, lub marszem z kijami Nordic Walking. Zarejestrowani uczestnicy wystartują w pamiątkowych koszulkach i numerem „1”. Na mecie wszyscy otrzymają pakiety śniadaniowe, a w nich między innymi voucher na zdrowe lody.

Organizator zaprasza całe rodziny, a szczególnie przedszkola i szkoły, a dyrekcję i nauczycieli zachęca do organizacji sportowych wagarów na plaży.

Symboliczne wpisowe wynosi 10 zł za osobę dorosłą i 5 zł za dziecko do 16 r.ż. Rejestracja odbywa się poprzez stronę: https://sportmaniacs.com/pl/services/inscript_ion/familijny-bieg-sniadaniowy-2018-552.

Organizatorem wydarzenia jest fundacja Kołobrzeg SPA, a współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu. Wydarzenie współfinansowane jest z budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg. Imprezę wspierają również: Pracownia Lodów ODLODOWO, Jantar Wody Mineralne, Organizacja Rybaków Łodziowych Producentów Rybnych, Stowarzyszenie Projekt Kołobrzeg oraz hotele współpracujące z fundacją Kołobrzeg SPA: Hotel Aquarius Spa*****, Grupa Olymp, Hotel Wellness ProVita**** i Sanatorium SAN.

Więcej informacji na stronie tel. +48 698 619 930.