28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Zatrudnianie cudzoziemców oraz delegowanie pracowników 2018r. – szkolenie i warsztaty”.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zatrudniania cudzoziemców oraz przedstawienie możliwych wariantów podjęcia zatrudnienia przez obywateli państw obcych. Podczas szkolenia omówione zostaną między innymi n/w zagadnienia:
czy wszyscy cudzoziemcy muszą posiadać zezwolenie na pracę w Polsce;
jakie zmiany czekają nas w zatrudnianiu cudzoziemców w 2018 r.;
jakie warunki oraz wymogi formalne muszą być spełnione aby cudzoziemiec legalnie wykonywał pracę w Polsce.

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, pracowników działów kadr, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkich osób, które w swojej codziennej pracy stykają się ze stosowaniem prawa pracy.

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną dla prawidłowego stosowania obowiązujących przepisów.

Szkolenie poprowadzi pani Maja Grzegorczyk – radca prawny; prawnik – praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w prawie pracy, ochronie danych osobowych oraz ochronie tajemnicy przedsiębiorstwa, prawie gospodarczym, prawie cywilnym, prawie spółek handlowych. Trener i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień prawnych.

Szkolenie odbędzie się w Kołobrzegu dnia 10 maja 2018 r. w godzinach 9.00 – 16.00, w Urzędzie Miasta Kołobrzeg, ul. Ratuszowa 13, sala konferencyjna.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania ze strony www.kolobrzeg.pl – zakładka dla przedsiębiorców) i wysłanie go mailem na adres: m.pietruszczynska@um.kolobrzeg.pl lub faksem na numer 94 35 237 69.

Informacje można uzyskać w Wydziale Obywatelskim Urzędu Miasta w Kołobrzegu, nr tel. (94) 35 51 525.

Serdecznie zapraszamy!