24 kwietnia 2024    |    Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
24 kwietnia 2024
    Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Wyobraźcie sobie, że macie magiczną różdżkę, dzięki której otworzycie tajemne przejście do Ukrytej Krainy - sekretnego miejsca, pełnego zaczarowanych zwierząt, magii i zabawy.

Ukryta Kraina to nietypowa atrakcja dla dzieci i ich rodziców zlokalizowana w okolicach Portu Pasażerskiego w Kołobrzegu, w której na ponad 400m2 znajduje się świat pełen magii. Dzięki magicznej różdżce, którą otrzymacie będziecie w stanie ożywić ten świat i poznać bliżej postacie w nim mieszkające.

W Krainie mieszkają m.in. zabawny Pan Wiewiór, olbrzymi 5 metrowy krokodyl Zębuś, rozmaite wróżki, skrzaty i krasnale. Poza tym Ukrytą Krainę zamieszkuje również wiele niezwykłych żywych stworzeń m.in. zaczarowane i niezwykle przyjaźnie nastawione do ludzi białe króliki miniaturki "Baranki", pływające prehistoryczne aksolotle - wodne smoki, złote rybki, ślimaki olbrzymy Achatina czy gekony lamparcie. Dzięki połączeniu zabawy z nauką nasze miejsce pełni również w dużej mierze aspekt edukacyjny jako połączenie świetnej zabawy z żywą, ciekawą lekcją biologii.

W Ukrytej Krainie za każdym rogiem czeka Cię przygoda z magiczną różdżką w dłoni.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.ukrytakraina.pl