19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

ARKA-MEGA S.A. w Kołobrzegu poszukuje kandydata/tki na stanowisko: CONCIERGE do pracy w Hotelu Arka Medical Spa**** w Kołobrzegu.

Główne zadania:
- codzienna opieka nad gośćmi hotelowymi,
- obsługa gości hotelowych w recepcji concierge zgodnie ze standardami hotelu,
- odpowiadanie na wszelkie zapytania ze strony gości, spełnianie próśb gości hotelowych,
- oferowanie usług dodatkowych świadczonych przez Hotel,
- planowanie, organizacja, przeprowadzanie i rozliczanie imprez odbywających się na terenie Hotelu,
- koordynowanie wydarzeń zewnętrznych dla gości hotelu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte referencjami będzie atutem
- znajomość języka niemieckiego min. B2, dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka obcego,
- umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gościem,
- umiejętność pracy zespołowej,
- dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie, entuzjazm

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: marketing@arka-mega.pl