Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD to pierwsza taka akcja społeczna, kiedy chorzy na raka biorą udział w regatach TALL SHIP RACES, aby zwrócić uwagę na niewystarczający dostęp do badań profilaktycznych i nowoczesnych terapii onkologicznych.

To również pierwsza taka akcja, kiedy chorzy organizują piknik profilaktyki onkologicznej dla wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć.

Już w 9 sierpnia przypłyniemy przepięknym żaglowcem Pogoria do kołobrzeskiego portu, gdzie przez dwa dni pod okiem wybitnych lekarzy onkologów, dermatologów, psychologów i dietetyków będziemy dbać o Wasze zdrowie.

Zapraszamy Was do zabawy, do tańca, do gotowania, na zajęcia fitness, do strefy urody, a przede wszystkim – do STREFY ZDROWIA, gdzie będziecie mogli spotkać się z lekarzami różnych specjalizacji, porozmawiać o zagrożeniach nowotworami i wykonać szereg badań.

GDZIE?

Kołobrzeg, teren Portu i Latarni Morskiej

KIEDY?

9 i 10 sierpnia 2017 roku