29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

W najbliższą sobotę, 13 maja, w godzinach od 10.00 do 20.00, nagrody o łącznej wartości kilku tysięcy złotych będą do wygrania podczas "Wielkiej Loterii dla Bartka", która odbędzie się na Skwerze Pionierów w tym samym czasie, gdy motocykliści z klubu Voyager przeprowadzą akcję oddawania krwi "Motoserce".

Loteria, z której dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc dla pacjenta hospicjum Bartka Kani, to kolejny powód, aby w sobotę udać się na Skwer Pionierów. Jest szansa, by Bartek, który przeżył wypadek samochodowy i jest częściowo sparaliżowany, funkcjonował samodzielnie. Wprawdzie na wózku, lecz o własnych siłach, realizując swoje marzenia. Bartek potrzebuje środków finansowych na rehablilitację i operację.

Ofiarowane na loterię liczne, cenne i atrakcyjne fanty są darem serca od hojnych właścicieli kołobrzeskich firm, sklepów, obiektów sportowych, lokali gastronomicznych oraz osób prywatnych. Kupując los o wartości edynie 5 zł można zafundować przyjemność sobie i rodzinie, natomiast Bartkowi - podopiecznemu Fundacji Sedeka - dać szansę na wstanie z łóżka i cieszenie się życiem.

Wśród nabywców losów, rozlosujemy nagrodę główną, którą jest dwudniowy pobyt dla całej rodziny w apartamencie firmy "SUN&SNOW Wakace w apartamencie" w wybranym miejscu w całej Polsce.