19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

II Amatorski Turniej BadmintonaSerdecznie zapraszamy do udziału w II Turnieju Amatorów Badmintona GRAMY DLA ORKIESTRY!!! 15 stycznia 2017 roku, sala Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu, ul. Mazowiecka 1. Korty udostępnione będą od godz. 8.00.

Podczas turnieju odbędzie się loteria fantowa. Dochód z wpisowego oraz ze sprzedaży losów w całości przekazany zostanie organizatorom 25 Finału WOŚP.

Regulamin: www.sport.kolobrzeg.pl/images/Pdf/wosp-badminton-regulamin-17.pdf
Karta zgłoszeniowa: www.sport.kolobrzeg.pl/images/Pdf/wosp-badminton-zgloszenie-17.doc

Organizatorzy:
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu.
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Kołobrzegu