Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Kolejna edycja "Kołobrzeg za 50%" rusza 18 listopada 2016! Warto więc pomyśleć, by zregenerować siły tej jesieni w najpiękniejszym polskim uzdrowisku.

Kołobrzeski magistrat od pięciu lat jest organizatorem akcji "Kołobrzeg za 50%". Coraz liczniejsza grupa gestorów bazy noclegowej i gastronomicznej bierze w niej udział i zachęca do skorzystania ze swoich usług. Kuszą niską ceną, gwarantując wysoką jakość. Dlaczego nie spróbować? Dania z bałtyckich ryb, desery lokalnych cukierników to zapowiedź kulinarnych doznań. Dopełnieniem jest kojący dotyk w trakcie masażu, relaks w centrach SPA & Wellness. Muzea, wystawy, kluby nocne, rejsy po morzu oraz wiele innych atrakcji gwarantuje interesujący pobyt. Luksusowe hotele, ośrodki, kwatery prywatne - wybór należy do Państwa. Od kilku edycji także usługi znajdą Państwo w tej ofercie. Listopadowa akcja to zaproszenie na udany wypoczynek do Kołobrzegu, ponieważ 50% ceny = 100% satysfakcji.

Więcej informacji (kliknij).