Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

18 sierpnia 2022    |    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
18 sierpnia 2022    
    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Do świąt jeszcze chwilka, ale u nas Święty Mikołaj będzie już w niedzielę! Regionalne Centrum Kultury zaprasza serdecznie najmłodszych kołobrzeżan na "Imprezę u św. Mikołaja".


Imprezę z Klaunami Kulki oraz na spektakl "Opowieści o Rudolfie" Teatru Szczudlarzy "Z głową w chmurach". Czeka na Was moc atrakcji: interaktywne zabawy pełne zaczarowanych piosenek, skrzatowych żartów i tańców, spotkanie ze Świętym Mikołajem, konkursy i zabawy animacyjne, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, fabryka baniek mydlanych, Kiermasz Świąteczny.

Czekamy na Was 6 grudnia, w godz. 11.00 - 14.00, na scenie plenerowej i w holu RCK, ul. Solna 1. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama