26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

W środę Kotwica gra z Okocimskim14 listopada o godz. 17.00 na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka odbędzie się kolejne drugoligowe spotkanie: Kotwica Kołobrzeg i RSK Raków Częstochowa.

W SKLEPIKU MILENIUM–poniedziałek,wtorek, czwartek,piątek  – w godz.11.00 -18.00
- sobota    – w godz.11.00 -13.00
W BIURZE KLUBU -  poniedziałek ,wtorek, czwartek, piątek – w godz.12.00 -15.00
W KASIE TRYBUNA A – czwartek, piątek - 15.00- 18.00

W DNIU MECZU KASY TRYBUNA A i B  - CZYNNE OD GODZ.14.00
Cena biletów w przedsprzedaży –normalny 10 zł , ulgowy 8 zł
Cena biletów w dniu meczu – normalny 15 zł, ulgowy 10 zł
Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży do lat 16.Przy zakupie wejściówek należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL. Do jednego PESEL-u można przypisać jeden bilet.

W środę Kotwica gra z Okocimskim