Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

TOMMA zaprasza panie na płatne badanie piersi w rezonansie magnetycznym. Obok Szczecina, takie badania wykonasz tylko u nas w Kołobrzegu!


Mammografia rezonansu magnetycznego charakteryzuje się wysoką czułością w wykrywaniu guzków piersi. Badanie metodą rezonansu magnetycznego jest w stanie wykryć zmiany o wielkości około 2 mm. Umożliwia to zobrazowanie wczesnych zmian, niewidocznych jeszcze w tradycyjnym badaniu mammograficznym lub badaniu USG. Jest to również dokładna i szybka metoda weryfikacji niejednoznacznych zmian wykrytych w USG lub mammografii. Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne, nie narażające pacjentki na promieniowanie.

Badanie rezonansem adresowane jest do pacjentek z grupy wysokiego ryzyka zachorowania na raka piersi. Dotyczy to między innymi kobiet, u których w rodzinie wystąpił nowotwór piersi, a w szczególności u nosicielek mutacji genu BRCA1, a także do kobiet z chorobą nowotworową po operacjach oszczędzających. Rezonans jest również badaniem oceniającym piersi po wszczepie implantów.

Zapisy pod numerem telefonu 94 713 62 43  od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.


ul. Łopuskiego 52, Kołobrzeg
tel. 94 713 62 43
www.nzoz-tomma.com.pl

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama