Light Snow

-0°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2022    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2022    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W środę Kotwica gra z Okocimskim5 września o godz. 18.00 na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka odbędzie się kolejne drugoligowe spotkanie: Kotwica Kołobrzeg i Radomiak Radom.


Bilety na mecz:

W SKLEPIKU MILENIUM – poniedziałek - piątek – w godz.11.00 -18.00

W BIURZE KLUBU -  poniedziałek - piątek – w godz.12.00 -15.00
W KASIE TRYBUNA A – czwartek, piątek - 15.00- 18.00

W DNIU MECZU KASY TRYBUNA A i B  - CZYNNE OD GODZ.14.00
Cena biletów w przedsprzedaży –normalny 10 zł , ulgowy 8 zł
Cena biletów w dniu meczu – normalny 15 zł, ulgowy 10 zł
Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży do lat 16.Przy zakupie wejściówek należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL. Do jednego PESEL-u można przypisać jeden bilet .


W środę Kotwica gra z Okocimskim

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama