Broken Clouds

18 kwietnia 2024    |    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
18 kwietnia 2024
    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

KLIMAT: weź głęboki oddech!

Firma KLIMAT realizuje projekt pt. „Wprowadzenie nowej usługi czyszczenia kanałów wentylacyjnych z wykorzystaniem ekologicznej technologii ozonowania powietrza w różnych obiektach budowlanych, w szczególności w szpitalach, uzdrowiskach”.
Oferujemy usługę czyszczenia i ozonowania kanałów wentylacyjnych i central klimatyzacyjnych. Posiadamy niezbędne certyfikaty higieniczne.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Chcesz kupić, zamontować, serwisować, naprawić klimatyzację lub wentylację?
Firma KLIMAT zajmie się dostawą, montażem, uruchomieniem i serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym!
Posiadamy własną brygadę monterską i serwisową, która z powodzeniem wykonała szereg realizacji na terenie Kołobrzegu i województwa zachodniopomorskiego.

Oferujemy w sprzedaży hurtowej i detalicznej pełen asortyment produktów klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Posiadamy certyfikaty i autoryzacje najbardziej znanych i doświadczonych producentów.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zawsze możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i doradztwo. Nieważne, czy potrzebujecie Państwo rozwiązań dla mieszkania, sklepu, restauracji czy biura. My jesteśmy po to, by spełnić Wasze oczekiwania!

KLIMAT
Biuro usługowo-handlowe, ul. Jurkiewicza 6
tel./fax 094 351 71 22, tel. kom. 601 994 946

Sklep: ul. Zapleczna 3a (wejście od ul. Okopowej)